Jak informuje dyżurny powiatowej komendy straży pożarnej w Stargardzie, akcja rozpoczęła się tuż przed godziną trzecią w nocy. W ogniu stanęło jedno z pomieszczeń na drugim piętrze w trzykondygnacyjnej kamienicy przy ulicy Konopnickiej.
Po kilku godzinach sytuacja została opanowana i rozpoczęło się oddymianie. Na czas akcji mieszkańcy - ok. 30 osób - opuścili budynek. Nie wiadomo jednak, kiedy będą mogli wrócić do swoich mieszkań.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)