Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Według wstępnych informacji w awionetce doszło do awarii silnika. Odcinek autostrady, na którym lądowała maszyna, znajduje się blisko portu lotniczego Rzeszów Jasionka.
Wiadomo, że w maszynie znajdowały się dwie osoby. Awionetka należy do szkoły lotniczej z Podkarpacia.
O zdarzeniu poinformowana została Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Przed godz. 10 awionetka została usunięta z drogi. Autostrada w stronę Przemyśla jest już przejezdna.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)