RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na wyjeździe ze Szczytna zapalił się samochód

Publikacja: Wtorek, 21 grudnia (09:46) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Poważne utrudnienia czekają kierowców jadących przez Szczytno na Mazurach. Na wyjeździe z miasta w stronę Ostrołęki zapalił się samochód osobowy. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od Pawła, który był świadkiem wypadku.

Nie doszło do żadnego zderzenia, auto po prostu stanęło w płomieniach. Kierowca z poparzoną twarzą został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Droga jest zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: