Po wypadku zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa - prawy i awaryjny. Przejechać można tylko lewym, ale to oznacza stanie w ponad 8-kilometrowym korku.
Kierowcy uciekają z autostrady zjazdem do Brzeska, ale i ten jest zakorkowany. Najlepiej już w Tarnowie zjechać z autostrady i starą „czwórką" dojechać do Bochni lub Krakowa i wrócić na autostradę A4.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)