Po zderzeniu tramwaj się wykoleił.
Z powodu wypadku pozostałe składy przez blisko dwie godziny nie kursowały ul. Wielicką od estakady do pl. Bohaterów Getta. Kierowane były na objazdy. Ok. godz. 11:30 tramwaj został postawiony na torach.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)