RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny wysadzony bankomat w Wielkopolsce

Opracowanie: Publikacja: Piątek, 24 września (05:41) Aktualizacja: Piątek, 24 września (06:00)

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Grabowie nad Prosną w Wielkopolsce. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Do wysadzenia bankomatu doszło ok. godz. 3 w nocy w Grabowie nad Prosną w Wielkopolsce.

Jak przekazała nam Magdalena Hańdziuk z komendy policji w Ostrzeszowie, złodziejom nie udało się ukraść pieniędzy. Wiadomo, że odjechali z miejsca audi A3 w ciemnym kolorze.

Policja szuka teraz sprawców. Zorganizowano blokady dróg na terenie powiatu ostrzeszowskiego.  

To kolejny w ostatnich dniach bankomat wysadzony w Wielkopolsce. W czwartek nieznani sprawcy wysadzili bankomat znajdujący się na ścianie jednego z marketów w Kwilczu. Doszło do pożaru. Spłonęła część marketu oraz samochód znajdujący się przed budynkiem. W środę policja informowała o wysadzeniu bankomatów w Obrzycku i Dusznikach w powiecie szamotulskim.


Źródło: RMF FM
Tagi: bankomat

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: