Wypadek wydarzył się w trakcie wylewania stropu. Konstrukcja nagle runęła do środka budowanego garażu. Wewnątrz było wtedy trzech mężczyzn. Jeden z nich - po zawaleniu się stropu - wpadł do garażowego kanału.
Wszyscy pracownicy o własnych siłach wyszli na zewnątrz. Dwóch mężczyzn, między innymi z obrażeniami głowy i ręki, zostało zabranych do szpitala. Trzeciemu - potwierdziły to wstępne badania lekarskie - nic się nie stało.
Przyczyny wypadku ustala inspektor nadzoru budowlanego.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)