RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gorąca Linia: Pożar składowiska odpadów w Bytomiu

Publikacja: Poniedziałek, 1 listopada (13:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pali się składowisko odpadów na Al. Jana Pawła II w Bytomiu. Ogień pojawił się w nocy. Walczyło z nim 12 jednostek straży. Sytuacja jest już opanowana. Dogaszanie pożaru jednak jeszcze potrwa. Informację i zdjęcia dostaliśmy od Wojciecha Bryńskiego (BytomOnline.pl)

Źródło: Linia - Multimedia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: