RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja uczniów. Ulatniał się gaz

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Ponad 450 osób: uczniów, nauczycieli i pracowników ewakuowano z LO przy ul. Gimnazjalnej w Jeleniej Górze. Informację z Gorącej Linii potwierdzili nam strażacy.

Po godzinie 10 dostaliśmy informację o silnym zapachu gazu w tej szkole. Prowadzona była tam ewakuacja. Te informacje się potwierdziły, kiedy dotarliśmy na miejsce - powiedział RMF FM Andrzej Ciosk z jeleniogórskiej straży pożarnej.

Powodem ewakuacji była nieszczelna instalacja gazowa.

Po zakręceniu głównego zaworu i przewietrzeniu klas uczniowie wrócili na lekcje.

Zagrożenie zostało zażegnane. Lekcje odbywają się bez przeszkód - dodaje rzecznik strażaków w Jeleniej Górze. 

(ug)


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: