Spośród czterech poszkodowanych jedna osoba została ranna, a trzy trafiły do szpitala na obserwację.
Budynek, w którym doszło do wybuchu został uszkodzony. Inspektor budowlany zdecyduje, czy będzie się jeszcze nadawał do zamieszkania. Wiadomo, że w piętrowym budynku całkowicie zniszczona jest jedna ze ścian. Na parterze był punkt usługowy, a na piętrze mieszkanie, gdzie eksplodowała butla z gazem.
Są też uszkodzenia w sąsiednich domach. Tam m.in. po eksplozji zostały wybite szyby.
Informację o zdarzeniu i zdjęcia zniszczonego budynku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.