Latarnie uliczne późnym popołudniem przestały działać w dzielnicach: Bałuty, Górna i Polesie. Sytuacja miała wrócić do normy już o 20, jednak - jak dowiedziała się nasza reporterka - prąd wróci do wszystkich części miasta najwcześniej o 21.
Energetycy ustalili, że powodem awarii było rozłączenie się przewodów instalacji oświetleniowej w centrum miasta.
(mn)