RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwa ciała w samochodzie. Makabryczne odkrycie w powiecie wschowskim

Autor: Publikacja: Sobota, 29 kwietnia (18:18) Aktualizacja: Piątek, 5 maja (08:00)

Policja prowadzi intensywne działania w związku z makabrycznym odkryciem w powiecie wschowskim (woj. lubuskie). W samochodzie zaparkowanym przy bocznej drodze znaleziono tam ciała kobiety i mężczyzny.

Rzecznik lubuskiej policji Macin Maludy potwierdził w rozmowie z RMF FM, że doszło do "zdarzenia o charakterze kryminalnym". Nie ujawnił jednak żadnych szczegółów dotyczących obrażeń ofiar. 

Jak informuje policja, na ciała zamknięte w samochodzie natknęła się w sobotę ok. godz. 14 przypadkowa osoba. To ona wezwała funkcjonariuszy. 

W związku z tą sprawą trwają intensywne działania policji, prowadzone pod nadzorem prokuratury. Wykonywane m.in. oględziny ciał i samochodu. Zbierane i zabezpieczane są ślady kryminalistyczne. 

Po zakończeniu czynności na miejscu ciała ofiar zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma da odpowiedź na pytanie o przyczyny ich śmierci. 

Źródło: RMF FM/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: