Informację dostaliśmy około godziny 11:30. Zgłoszono pożar budynku mieszkalnego w wyniku wybuchu butli z gazem. Ogień szybko ugaszono. Cztery osoby zostały poszkodowane. Jedna z poparzeniami I i II stopnia została zabrana do szpitala. Trzy osoby również trafiły na obserwację. To m.in. dwójka dzieci. Sytuacja została już opanowana - powiedział RMF FM kapitan Karol Kędziorski z krotoszyńskiej straży pożarnej.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(ug)