Na stacji warszawskiego metra Młociny doszło do awarii zwrotnicy. Między stacjami Słodowiec i Młociny pociąg jeździły wahadłowo po jednym torze.
Aby rozładować tłok uruchomiono dodatkową komunikację naziemną. Dodatkowe autobusy jeżdżą na trasie: Młociny - Kasprowicza - Żeromskiego - Słowackiego - Marymont.
Są spore opóźnienia w ruchu pociągów.
O godzinie 7:45 zarząd warszawskiego metra wydał komunikat, że awaria została usunięta.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(j.)