Do awantury doszło około godziny 3 nad ranem w lokalu w Nowej Hucie w Krakowie. W wyniku bójki lekko ranny został 21-letni chłopak, który był osobą towarzyszącą jednej z bawiących się na imprezie uczennic. Na razie nie wiadomo, co było powodem sprzeczki.
Policja zatrzymała już trzech 19-letnich uczestników awantury. Wszyscy byli pijani. Jak wiadomo, nie byli wcześniej notowani.
Policja zabezpieczyła już monitoring. Wkrótce mają zostać przesłuchani wszyscy zatrzymani.
(abs)