W wypadku, do którego doszło na DK 42, zostali ranni kierowca i pasażer autobusu.
Jak podaje policja, kierowca na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z drogi i uderzył w budynek. Na szczęście jest on tylko minimalnie uszkodzony - został zerwany szyld.
Kierowca został już przebadany - wiadomo, że był trzeźwy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)