Mężczyzna w nocy zażądał od dyżurujących w komendzie funkcjonariuszy odwiezienia go do domu. Gdy mundurowi wskazali mu przystanek autobusowy, wyszedł ale po chwili wrócił i zaczął obrzucać budynek kamieniami. Rzucał je również w stronę policjantów, którzy wyszli natychmiast z komendy.
Furiat trafił do aresztu. Prawdopodobnie usłyszy zarzut napaści na funkcjonariusza. Żaden z policjantów nie został ranny.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)