Amerykańska ciężarówka, jak informuje miejscowa policja, ciągnąca najprawdopodobniej cysternę nie zmieściła się pod wiaduktem kolejowym.
Pojazd utknął na ulicy Żelaznej w Żaganiu w województwie lubuskim.
Żołnierzom nic się nie stało.
To kolejne zdarzenie z udziałem stacjonujących w Polsce Amerykanów. Dwa dni temu pod Żaganiem ich pojazd zderzył się z busem, w weekend pod Zieloną Górą w rowie wylądowała amerykańska ciężarówka wyładowana amunicją czołgową.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(j.)