RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Adam Małysz w obiektywie kibiców: "Mama chodź, Adaś nam leci"

Publikacja: Sobota, 5 marca (15:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Pan Adam jest idolem mojej córci. Mimo, że ma 6 lat uwielbia skoki i zawsze krzyczy: "Mama chodź, Adaś nam leci". Była przeszczęśliwa, gdy udało jej się spotkać go osobiście" - napisała pani Magdalena na Gorącą Linię RMF FM i przysłała zdjęcia z treningu w Wiśle Malince w czerwcu 2010 roku.

"Najbardziej szkoda mi kibiców" - powiedział Adam Małysz po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu kariery. Przez kilkanaście sezonów skoczkowi na zawodach towarzyszyły setki tysięcy fanów. Czy byłeś jednym z nich? Co Ci najbardziej utkwiło w pamięci? Czekamy na Twoją relację, przyślij zdjęcia i filmy. Najciekawsze fotografie chcemy zebrać i wydać w specjalnym albumie. Wręczymy go Adamowi Małyszowi podczas zawodów w Zakopanem 26 marca.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:



3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: