Wszystko wskazuje na to, że volkswagen jadący od Torunia w kierunku Bydgoszczy, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu. Zderzył się najpierw z audi a następnie z toyotą. 8 osób trafiło do szpitala w Toruniu – mówi Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji.
W pobliżu miejsca tego wypadku zderzyły się jeszcze dwa auta. Nikomu nic się nie stało.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)