Ze wstępnych informacji wynika, że dziecko samo opuściło szkołę. Szło poboczem drogi krajowej numer 94.
Tam chłopca zauważył policjant po służbie z Polkowic, jechał akurat prywatnym autem. Mężczyzna zabrał siedmiolatka i zawiadomił dyżurnego policji.
W tym samym czasie pojawiło się zgłoszenie o zaginięciu dziecka. Dane chłopca szybko potwierdzono.
Dziecko zostało przekazane policji w Legnicy. Trwa ustalanie okoliczności zaginięcia. Przesłuchiwani będą nauczyciele i dyrekcja szkoły.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)