RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

15-latek zmarł z wychłodzenia. Był pijany?

Autor: Publikacja: Środa, 18 lutego (09:01) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Ciało 15-latka zostało znalezione w Błoniu pod Warszawą. Informację przesłaną przez Was na Gorącą Linię RMF FM potwierdza stołeczna policja.

Policja wstępnie stwierdza, że chłopak, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, zasnął i zmarł z wychłodzenia.

W nocy temperatura spada tam poniżej minus 5 stopni.

Na razie policja wyklucza udział osób trzecich, bo ciało nie miało żadnych śladów pobicia.

Postępowanie prowadzi komisariat policji w Błoniu.

(j.)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: