RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samolot lądował bokiem z powodu wiatru [FILM]

Publikacja: Piątek, 7 listopada (11:31) Aktualizacja: Piątek, 7 listopada (11:00)

Silny boczny wiatr zmusił załogę samolotu pasażerskiego lądującego na lotnisku O'Hare w Chicago do wykonania ryzykownego manewru. Z powodu porywów dochodzących do 60 km/h, przed posadzeniem maszyny pilot odchylił kadłub w kierunku napływającego wiatru i wylądował pod kątem do pasa. Niebezpieczny manewr zakończył się powodzeniem.

Źródło: CNN/x-news

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: