RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Były prezydent USA przeszedł operację

Autor: Publikacja: Wtorek, 6 sierpnia (17:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były prezydent USA George W. Bush przeszedł pomyślnie w szpitalu Dallas implantację stentu w tętnicy w pobliżu serca i zostanie jutro wypisany - poinformowało jego biuro.

Operacja dziś rano została uwieńczona sukcesem, przebiegła bez komplikacji - głosi komunikat. Bush ma powrócić do swych zwykłych obowiązków w czwartek. Jak podkreślił jego rzecznik, 67-latek był po zabiegu w dobrym nastroju i chętny do powrotu do domu.

Zabieg zalecili lekarze, którzy w poniedziałek podczas rutynowych badań byłego prezydenta stwierdzili konieczność udrożnienia tętnicy.

U 67-letniego Busha nie stwierdzono wcześniej problemów z sercem.

Źródło: RMF24/PAP
Tagi: USA operacja

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: