Jeleń nabawił się urazu łydki podczas ostatniego meczu ligowego z Sochuax. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że piłkarz musiał opuścić zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim. Dziś pojechał do Poznania na dalszą rehabilitację.
Po przylocie na Litwę dodatkowe badania przejdzie Ludovic Obraniak, który narzeka na ból mięśnia przywodziciela.
Początek jutrzejszego meczu z Litwą o 20.30.