RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trybuna Północna na stadionie Legii zamknięta

Publikacja: Czwartek, 10 marca (19:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Komisja Ligi Ekstraklasy SA postanowiła zamknąć na najbliższy ligowy mecz Trybunę Północną stadionu warszawskiej Legii. To efekt niewłaściwego zachowania kibiców tego klubu, którzy przerwali na kilka minut mecz 17. kolejki ze stołeczną Polonią (1:0).

W komunikacie Komisji Ligi wymieniono szczegółowo przewinienia kibiców z Łazienkowskiej: masowe użycie środków pirotechnicznych, rzucanie rac oraz petard hukowych na boisko i zadymienie obiektu. Legia będzie też musiała zapłacić 15 tys. złotych kary.

Trybuna Północna będzie zamknięta podczas jutrzejszego meczu Legii ze Śląskiem Wrocław.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: