RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ronaldinho pożegna się z Milanem

Autor: Publikacja: Czwartek, 30 grudnia (21:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wiceprezydent Milanu, Adriano Galliani potwierdził, że Brazylijczyk Ronaldinho najprawdopodobniej odejdzie z klubu z styczniowym okienku transferowym. Galliani spotkał się w sprawie napastnika z jego bratem i jednocześnie agentem, Roberto De Assisem.

W tym sezonie 30-letni zawodnik występował bardzo niewiele, gdyż nie znalazł uznania w oczach trenera "Rossonerich", Massimo Allegriego.

Uzgodniliśmy, że Ronaldinho odejdzie w styczniu, gdyż od kilku miesięcy nie czuł się częścią projektu, jakim jest Milan. Być może wyjedzie do Brazylii, albo zostanie sprzedany temu, kto da więcej - powiedział Galliani w wywiadzie ze "Sky Sport".

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: