Z propozycją zorganizowania w Zakopanem jednego z odwołanych konkursów zwrócił się do FIS (Międzynarodowa Federacja Narciarska) prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner. FIS rozpatruje propozycję i myślę, że zapadnie ona prawdopodobnie podczas Turnieju Czterech Skoczni, na przełomie grudnia i stycznia - powiedział Tajner.
Jeśli FIS zgodzi się na propozycję Zakopanego, to na Wielkiej Krokwi skoczkowie będą rywalizować trzykrotnie. Zawody w zimowej stolicy Polski odbędą się 21 i 22 stycznia.