Światowa czołówka nie ma ani chwili wytchnienia. 6 stycznia skoczkowie startowali w ostatniej imprezie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen, a już w weekend rywalizować będą na słynnym Certaku o punkcie konstrukcyjnym K-185.
Trening i kwalifikacje odbędą się jutro przed południem, a pierwszy konkurs o godz. 16.00. Przed mistrzostwami świata w Oslo skoczkowie jeszcze dwukrotnie, w Oberstdorfie i norweskim Vikersundzie, staną na rozbiegu obiektów mamucich.