RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piłkarska LE: Wisła zagra na Hutniku

Publikacja: Poniedziałek, 5 lipca (20:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarze Wisły Kraków nie rozegrają rewanżowego spotkania drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej na swoim obiekcie, lecz na stadionie Hutnika Kraków - poinformował krakowski klub na swojej stronie internetowej.

Wisła została zobligowana przez UEFA, aby do poniedziałku wskazać obiekt, na którym odbędzie się pojedynek wiślaków z FC Siauliai (22 lipca). Będący wciąż w przebudowie stadion "Białej Gwiazdy" nie otrzymał zgody UEFA na rozgrywanie meczów Ligi Europejskiej.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: