Nie ma już biletów na mecz w środę, została końcówka na spotkanie w czwartek - powiedział prezes Zaksy, Kazimierz Pietrzyk.
Dla fanów, którym nie uda się zdobyć wejściówek na finałowe mecze mistrzostw Polski przygotowano możliwość oglądania transmisji z obu spotkań na olbrzymim telebimie. W środę ekran zostanie ustawiony na skwerze niedaleko starej hali w Kędzierzynie przy ulicy Jana Pawła II. W czwartek mecz będzie można obejrzeć na telebimie na rynku w Koźlu - dodał prezes.
Jeśli dwa mecze w Kędzierzynie - Koźlu nie wyłonią zwycięzcy rywalizacja przeniesie się do Bełchatowa.