RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚJ w kolarstwie torowym: Brązowy medal drużyny juniorek na 4 km

Publikacja: Piątek, 3 września (00:09) Aktualizacja: Piątek, 3 września (08:00)

Drużyna juniorek wywalczyła w Kairze brązowy medal mistrzostw świata w kolarstwie torowym w wyścigu na 4 km na dochodzenie. W decydującym wyścigu Olga Wankiewicz, Maja Tracka, Wiktoria Milda i Tamara Szalińska wygrały z Białorusinkami.

W eliminacjach startowała również Anna Długaś.

To drugi medal biało-czerwonych w tej imprezie. Wcześniej po brąz sięgnęli juniorzy w sprincie drużynowym (Tomasz Grzesiak, Marcin Marciniak, Mateusz Przymusiński i Radosław Laskowski).

Mistrzostwa w stolicy Egiptu potrwają do niedzieli.


Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: