MŚJ w kolarstwie torowym: Brązowy medal drużyny juniorek na 4 km
Publikacja: Piątek, 3 września (00:09)
Aktualizacja: Piątek, 3 września (08:00)
Drużyna juniorek wywalczyła w Kairze brązowy medal mistrzostw świata w kolarstwie torowym w wyścigu na 4 km na dochodzenie. W decydującym wyścigu Olga Wankiewicz, Maja Tracka, Wiktoria Milda i Tamara Szalińska wygrały z Białorusinkami.
W eliminacjach startowała również Anna Długaś.
To drugi medal biało-czerwonych w tej imprezie. Wcześniej po brąz sięgnęli juniorzy w sprincie drużynowym (Tomasz Grzesiak, Marcin Marciniak, Mateusz Przymusiński i Radosław Laskowski).
Mistrzostwa w stolicy Egiptu potrwają do niedzieli.