RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚ w brydżu sportowym: Srebrny medal Polaków

Publikacja: Niedziela, 3 września (18:13) Aktualizacja: Niedziela, 3 września (18:00)

Sukces polskich brydżystów. Wrócą ze srebrnym medalem z zakończonych w Marrakeszu 46. mistrzostw świata teamów.

W finale trwającego sześć dni Turnieju Open (World Transnational Open Teams Championships) polski zespół "Slow Horses" uległ 98:138 argentyńsko-brazylijskiej drużynie "Amistad".

Biało-czerwoni startowali w składzie: Tomasz Sielicki, Michał Wróbel, Maciej Hutyra, Jeremi Stępiński i Dariusz Kowalski.

W turnieju udział wzięło 79 ekip, w których grało 402 zawodników z 38 państw.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: