RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

ME 2011: Polscy siatkarze poznali rywali

Publikacja: Czwartek, 21 października (15:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podczas turnieju w 2011 roku, broniący tytułu mistrzów Europy polscy siatkarze zagrają z Bułgarią, Słowacją i Niemcami. Turniej z udziałem 16 drużyn rozegrany zostanie w Wiedniu, Innsbrucku, Pradze i Karlowych Warach.

Finał rozgrywanych w Austrii i Czechach mistrzostw Europy odbędzie się 18 października w Wiedniu. Przed rokiem w finale ME Polacy pokonali w Izmirze Francuzów 3:1.

W 2013 roku organizatorami mistrzostw kontynentu w siatkówce mężczyzn będą Polska i Dania.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: