- Długo zastawialiśmy się nad sytuacją która dotknęła nas w rundzie jesiennej. Pierwszy raz spotykamy się z taką sytuacją. Ciągle w strategii naszego klubu jest to, aby Lech obecny był na arenie międzynarodowej i żeby nasi kibice byli zadowoleni z drużyny. Jeśli chodzi o ligę jest z tym obecnie nienajlepiej. Dlatego Zarząd podjął decyzję o tym, że pierwszym trenerem zespołu będzie Jose Maria Bakero - poinformował na stronie internetowej klubu prezes Lecha, Andrzej Kadziński.
Po dziesięciu rozegranych meczach mistrz Polski zajmuje 14. miejsce w ekstraklasie z 11 punktami na koncie. Do lidera traci 14. Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Europy Lech zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 4 punktów. Do Manchesteru City traci trzy punkty, nad 3. Juventusem ma punkt przewagi.
www.lechpoznan.pl