RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kucharczyk zagra w meczu z Rumunią

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarz Legii Warszawa Michał Kucharczyk został powołany w ostatniej chwili do reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Rumunią. Kadrowicze wylecą na zgrupowanie do Hiszpanii we wtorek o godzinie 10 z Warszawy.

Kucharczyk zastąpił kontuzjowanych kolegów klubowych Jakuba Koseckiego i Jakuba Rzeźniczaka. Trener Waldemar Fornalik nie będzie mógł skorzystać także z Arkadiusza Piecha, który zmienił klub - z Ruchu Chorzów na turecki Sivasspor i zdążył już nawet zadebiutować w barwach nowej drużyny.

Mecz z Rumunią odbędzie się poza oficjalnym terminem FIFA, dlatego selekcjoner powołał w większości zawodników występujących na co dzień w polskiej lidze.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 20.45. Po jego zakończeniu trener Fornalik zadecyduje, którzy piłkarze wylecą do Dublina, gdzie 6 lutego (także o 20.45) biało-czerwoni - już w najmocniejszym składzie - zmierzą się z Irlandią.

Źródło: RMF FM/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: