RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Julio Cesar przeszedł do Benfiki

Wtorek, 19 sierpnia (22:42)

Brazylijski bramkarz Julio Cesar, który dał się poznać kibicom m.in. podczas ostatniego mundialu, będzie grał w barwach Benfiki. 34-letni piłkarz, który ostatnio był zawodnikiem Queens Park Rangers, podpisał dwuletni kontrakt z klubem z Lizbony.

Julio Cesar większość dorosłej kariery spędził w Interze Mediolan (lata 2005-2012), z którym w 2010 roku wygrał Ligę Mistrzów. W reprezentacji Brazylii wystąpił w 87 meczach. Podczas mundialu 2014 zajął z ekipą "Canarinhos" czwarte miejsce.

W Benfice Cesar ma zastąpić Jana Oblaka. Słoweniec odszedł niedawno do Atletico Madryt.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: