RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jastrzębski Węgiel w Final Four

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla awansowali do Final Four Ligi Mistrzów. We wtorek w belgijskim Maaseik przegrali rewanżowy mecz drugiej rundy play off z Noliko 0:3 (12:25, 16:25, 23:25), ale zwyciężyli w tzw. złotym secie 17:15.

We własnej hali jastrzębski zespół wygrał 3:2, a zgodnie z regulaminem o awansie decyduje rozgrywany do 15 punktów lub dwupunktowej przewagi tzw. złoty set.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 26-27 marca w Bolzano. Gospodarzem będzie broniąca tytułu drużyna Trentino BetClic.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: