RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ekstraklasa koszykarek - Wisła mistrzem Polski po raz 24.

Publikacja: Sobota, 25 kwietnia (13:29) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków po raz 24. wywalczyły mistrzostwo Polski. W sobotę w piątym meczu finału pokonały na wyjeździe Artego Bydgoszcz 89:68 i wygrały rywalizację play off 3-1.

W niedzielę odbędzie się decydujący mecz o brązowy medal. Energa Toruń podejmie CCC Polkowice.

Pierwszy tytuł mistrzowski zdobyła Cracovia w 1929 roku.

(j.)

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: