RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dobre wieści z Włoch: Rehabilitacja Milika "przebiega w sposób najlepszy z możliwych"!

Poniedziałek, 11 grudnia (23:58)

Wynik najnowszych badań kontrolnych Arkadiusza Milika, który przechodzi rekonwalescencję po wrześniowej kontuzji i operacji kolana, jest "pozytywny"- ogłosił klub Polaka SSC Napoli. Treningi Milik ma wznowić w styczniu.

Polski napastnik w poniedziałek przeszedł badania kontrolne w klinice Villa Stuart w Rzymie.

Po kontroli jego klub opublikował na Twitterze wpis, w którym poinformował o "pozytywnym" wyniku badań.

Rehabilitacja przebiega w sposób najlepszy z możliwych - podkreśliło Napoli.

W komentarzach we włoskich mediach zaznacza się, że Polak ma wznowić treningi na początku przyszłego roku.

Wciąż natomiast nie wiadomo - jak zauważają włoscy dziennikarze - w jakich klubowych barwach Milik wróci na boisko. Możliwy jest bowiem scenariusz, w którym Napoli zdecyduje się wypożyczyć 23-latka po to, by dać mu więcej możliwości gry i bardziej komfortowe warunki pracy nad powrotem do jak najwyższej formy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

W układance Adama Nawałki zaczyna brakować niezbędnych elementów. Czy czas bić na alarm? [BLOG KAŁUCKIEGO] >>>>

(e)

Źródło: RMF FM/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: