Polski napastnik w poniedziałek przeszedł badania kontrolne w klinice Villa Stuart w Rzymie.
Po kontroli jego klub opublikował na Twitterze wpis, w którym poinformował o "pozytywnym" wyniku badań.
Rehabilitacja przebiega w sposób najlepszy z możliwych - podkreśliło Napoli.
W komentarzach we włoskich mediach zaznacza się, że Polak ma wznowić treningi na początku przyszłego roku.
Wciąż natomiast nie wiadomo - jak zauważają włoscy dziennikarze - w jakich klubowych barwach Milik wróci na boisko. Możliwy jest bowiem scenariusz, w którym Napoli zdecyduje się wypożyczyć 23-latka po to, by dać mu więcej możliwości gry i bardziej komfortowe warunki pracy nad powrotem do jak najwyższej formy.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: