RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Debel Kubot-Marach awansował do ćwierćfinału

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łukasz Kubot i Austriak Oliver Marach awansowali do ćwierćfinału debla w wielkoszlemowym turnieju tenisowym Roland Garros w Paryżu. W 1/8 finału wygrali z Australijczykiem Stephenem Hussem i Brazylijczykiem Andre Sa 6:4, 7:5.

Teraz na drodze pary rozstawionej z numerem szóstym staną grający z "dwójką" Kanadyjczyk Daniel Nestor i Serb Nenad Zimonjic.

Po południu o miejsce w ćwierćfinale będą też walczyć Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (nr 8.), a ich rywalami będą Francuzi Thierry Ascione i Laurent Recouderc.

Źródło: RMF24-PAP FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: