RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Czarne Koszule" bez licencji

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Polonia Warszawa nie otrzymała licencji na występy w piłkarskiej ekstraklasie w kolejnym sezonie - poinformował szef Komisji ds. Licencji Klubowych Krzysztof Sachs.

Polonia Warszawa nie otrzymała licencji na występy w piłkarskiej ekstraklasie w sezonie 2013/2014 - poinformował na środowej konferencji prasowej przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych Krzysztof Sachs.

"Czarnym Koszulom" przysługuje prawo odwołania od decyzji PZPN.




Źródło: PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: