RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Były piłkarz RKS Radomsko zdyskwalifikowany

Publikacja: Czwartek, 10 marca (20:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były piłkarz RKS Radomsko Zdzisław L. został zdyskwalifikowany na rok w związku z korupcją. Karę nałożył Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dodatkowo Zdzisław L. musi zapłacić 15 tysięcy złotych grzywny.

Były kapitan drużyny z Radomska wziął udział w korupcji w 2004 roku. Chodzi o jeden mecz - RKS z Zagłębiem Lubin, przegrany przez jego zespół (0:1 w rundzie wiosennej sezonu 2003/2004). Klub z Lubina awansował wkrótce potem do ekstraklasy - poinformował przewodniczący WD PZPN Artur Jędrych.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: