RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Anderlecht wykupił Teodorczyka z Dynama Kijów

Publikacja: Czwartek, 30 marca (17:27) Aktualizacja: Czwartek, 30 marca (17:00)

Anderlecht Bruksela wykupił Łukasza Teodorczyka z Dynama Kijów. Reprezentant Polski strzelił w tym sezonie w belgijskiej ekstraklasie 20 goli i prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Dobre wieści! Łukasz Teodorczyk właśnie podpisał kontrakt - taki wpis zamieszczono na oficjalnym twitterowym koncie Anderlechtu. W tym samym miejscu poinformowano, że nowy kontrakt Polaka będzie obowiązywał do 2020 roku.

Od początku tego sezonu 25-letni napastnik był wypożyczony z Dynama Kijów.

W reprezentacji Polski Teodorczyk wystąpił dotąd w 12 spotkaniach i zdobył w nich 4 gole. Ostatnio w biało-czerwonych barwach wyszedł na murawę w niedzielę: w Podgoricy w 78. minucie spotkania z Czarnogórą (2:1) w eliminacjach MŚ 2018.

(e)

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: