RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

8 mln dol. premii dla Ukrainy

Publikacja: Czwartek, 29 czerwca (10:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Osiem milionów dolarów premii dostaną piłkarze reprezentacji Ukrainy za awans do ćwierćfinału mistrzostw świata w Niemczech. <i>Czy myślicie, że powinno się grać za dziękuję? Za dobrą postawę powinny być satysfakcjonujące pieniądze</i> - mówi selekcjoner drużyny.

Gdyby zagrali słabo, nie otrzymaliby nic - zapewnia Oleg Błochin. Jednocześnie jednak dodaje, że i tak najważniejsze są narodowy honor i prestiż.

Jutro drużyna Olega Błochina zmierzy się z Włochami. Początek spotkania w Hamburgu o godz. 21.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: