Poszukiwana listem gończym przyszła do komendy policji w Olsztynie. 25-latka, jak sama stwierdziła, chciała uporządkować swoje życie i dość miała ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości. Kobieta poszukiwana była za przestępstwa rozboju oraz kradzieży z włamaniem.

Do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyszła kobieta, która poinformowała oficera dyżurnego, że jest poszukiwana. Zdumiony funkcjonariusz poprosił o dowód osobisty i sprawdził dane osobowe kobiety w policyjnych bazach.

Jak się okazało, 25-letnia Marta M. faktycznie od czerwca była poszukiwana listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie.

Kobieta została zatrzymana. W trakcie rozmowy 25-latka wyjaśniła policjantom, że miała już dość ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości. Dodatkowo przyznała, że zamierza uporządkować swoje życie, dlatego przyszła do komendy.

Już po kilku godzinach kobieta została przewieziona do Aresztu Śledczego w Ostródzie. Tam poszukiwana odbędzie karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa rozboju oraz kradzieży z włamaniem.

(j.)