Piękna blondynka wpadła ci w oko, kiedy siedziałeś obok niej w tramwaju? Nie możesz przestać myśleć o przystojnym brunecie z autobusu? Daj ogłoszenie do wrocławskiego MPK - proponuje przewoźnik.

Anons towarzyski, zamówiony przez zakochaną osobę, zostanie wyświetlony na telewizorach w autobusach i tramwajach we Wrocławiu.

Miejski przewoźnik rusza z trzecią edycją akcji "Zakochaj się w MPK". Zabawa polega na tym, że wszystkie osoby, które spotkały w autobusie lub tramwaju kogoś, kto wpadł im w oko, teraz mogą tę osobę odnaleźć poprzez ogłoszenia na ekranach w ponad 200 pojazdach komunikacji miejskiej – wyjaśnia Agnieszka Korzeniowska rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu.

Na ekranach pojawią się najciekawsze komunikaty. Trzeba je wysłać na adres  spotted.mpkwr@gmail.com. Tekst ogłoszenia nie może być dłuższy niż 250 znaków.

Do naszego biura trafiły już takie pierwsze ogłoszenia, takie anonse towarzyskie. Dla przykładu ktoś napisał tak : „Pozdrowienia dla pięknej dziewczyny, która przed godziną ósmą wsiadła na przystanku FAT do autobusu numer 134. Usiadłaś obok mnie i uczyłaś się z kartek stechiometrii  na chemię. Mam nadzieję, że dobrze ci poszło" – cytuje Korzeniowska.

Osoba, która dzięki tej akcji, rozpozna siebie jako tą poszukiwaną, może skontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez https://www.facebook.com/spottedmpkw.

Następnym etapem zabawy MPK będą specjalne miejsca oznaczone piktogramem dla „osoby jeszcze niezakochanej”, które pojawią się w tramwajach Skody 1 lutego.