Przed nami zakończenie siódmego etapu konkursu na najciekawsze pamiątki z wakacji! Spośród tych, które zgłosiliście do konkursu, specjalne jury wybrało 10 najciekawszych z Polski i 10 z zagranicy. Teraz Wasza kolej - zagłosujcie na te, które Waszym zdaniem powinny wygrać ten etap!

Głosowanie będzie trwało do niedzielnego południa - wtedy też poznamy zwycięzców siódmego etapu konkursu na najlepszą pamiątkę z wakacji w kategoriach Polska i Zagranica.

Głosuj na najlepszą polską pamiątkę:

Głosuj na najlepszą zagraniczną pamiątkę:

Zabawa potrwa do końca wakacji!

To nie jest koniec naszej zabawy. To już siódmy z ośmiu tygodniowych etapów naszego konkursu. Przez cały czas czekamy na zdjęcia pamiątek, które przywozicie z wakacji! Co tydzień specjalne jury wybiera 10 najciekawszych pamiątek z wakacji w Polsce i 10 najciekawszych pamiątek z wakacji za granicą.

Następnie w każdy piątek o godzinie 17 otwieramy dwie sondy, w których Wasze pamiątki rywalizują o miano tej najciekawszej! Każde głosowanie zamyka się w niedzielę w południe, a zwycięzcy poszczególnych etapów kwalifikują się do Wielkiego Finału. Rozpocznie się on 25 sierpnia.

Zwycięzcy Wielkiego Finału pojadą w nagrodę na atrakcyjne wczasy. Każdy z nich będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą! Z kolei zwycięzców etapów tygodniowych nagrodzimy wielką paczką radiowych gadżetów.