40-letniego turysty, który wczoraj zaginął w Beskidach, szukało 16 ratowników.
Zgłoszenie dostaliśmy wczoraj wieczorem. Bliscy zaginionego mówili, że mężczyzna zgubił się na szlaku kilka godzin wcześniej - oznajmił dyżurny ratownik GOPR ze Szczyrku.
W nocy rodzina poszukiwanego zawiadomiła GOPR, że turysta się odnalazł. Mężczyzna sam wrócił do domu w Bielsku-Białej.