RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zaginął turysta. Szukało go 16 ratowników

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego turysty w Beskidach. Mężczyzna zgubił szlak w okolicach Błatniej. Na szczęście odnalazł się w nocy.

40-letniego turysty, który wczoraj zaginął w Beskidach, szukało 16 ratowników.

Zgłoszenie dostaliśmy wczoraj wieczorem. Bliscy zaginionego mówili, że mężczyzna zgubił się na szlaku kilka godzin wcześniej - oznajmił dyżurny ratownik GOPR ze Szczyrku.

W nocy rodzina poszukiwanego zawiadomiła GOPR, że turysta się odnalazł. Mężczyzna sam wrócił do domu w Bielsku-Białej.

Źródło: RMF FM
Tagi: GOPR

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: