Kobieta w 9 miesiącu ciąży zaczęła rodzić w trakcie policyjnej kontroli pojazdu. Policjanci zabrali kobietę do radiowozu i przewieźli do szpitala. 33-letnia kielczanka przebywa już pod opieką lekarzy na oddziale położniczym.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem przy ulicy Starogórskiej w Kielcach. Policjanci zatrzymali do kontroli opla. Szybko okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 40- letni mężczyzna, który nie ma prawa jazdy.

Mężczyzna tłumaczył się, że jedzie z kobietą w ciąży - policjanci na początku nie dawali mu wiary, ponieważ tak często tłumaczą się kierowcy.

Chwilę później okazało się, że mężczyzna mówił prawdę. 33-letnia pasażerka opla poinformowała policjantów, że jest w 9 miesiącu ciąży i prawdopodobnie zaczęła się akcja porodowa. Policjanci nie tracąc czasu, zatrzymali dokumenty kierowcy, zabrali kobietę do radiowozu i wyruszyli do szpitala. Dojechali tam w samą porę. Kielczanka została przekazana pod opiekę lekarzy. Kobieta została przyjęta na oddziale położniczym. Kierowca, ojciec dziecka, został ukarany mandatem karny za kierowanie pojazdem bez uprawnień.